Tanítványaink

Itt kizárólag azokról a gyerekekről és eredményeikről számolunk be, akik sportegyesületünkben tanulói tagsággal rendelkeznek és rendszeresen megmérettetik magukat különböző regionális, országos és nemzetközi versenyeken.

Bodnár Péter

  • Született: 2005
  • Edző(k): Farkas Ádám, Szabó Balázs
  • Klubcsapat: Bajnok Sakkiskola Sportegyesület
  • Eredmények:

Bodnár Roland Gábor

  • Született: 2006
  • Edző(k): Farkas Ádám, Szabó Balázs
  • Klubcsapat: Bajnok Sakkiskola Sportegyesület
  • Eredmények:

Fésüs Marcell

  • Született:
  • Edző(k): Farkas Ádám, Szabó Balázs
  • Klubcsapat:
  • Eredmények:

Gyöngy Lilla

Gyöngy Lilla, az U10-es lányok aranyérmese

  • Született: 2005
  • Edző(k): Farkas Ádám, Szabó Balázs
  • Klubcsapat: Bajnok Sakkiskola Sportegyesület
  • Eredmények:

Győrffy Péter Pál

Győrffy Pali az U18-as fiúk bajnoka

  • Született: 1996
  • Edző(k): Farkas Ádám, Szabó Balázs
  • Klubcsapat: Debreceni Egyetemi Atlétikai Club
  • Eredmények:

Kovács Gergely

Kovács Geri és zsákmánya

  • Született:
  • Edző(k): Farkas Ádám, Szabó Balázs, Szakály Balázs
  • Klubcsapat:
  • Eredmények:

Magyar Gergő

  • Született: 2007
  • Edző(k): Farkas Ádám, Szabó Balázs
  • Klubcsapat: Bajnok Sakkiskola Sportegyesület
  • Eredmények:
    • I. Félegyházi László Tehetségkutató Ifjúsági Sakkverseny (2014) – U8 – IV. hely
    • II. Fórum Sakk Napok (2014) – U8 – I. hely
    • I. Atlantis Kupa Országos Ifjúsági Tehetségkutató Sakkverseny (2014) – U8 – II. hely
    • Debreceni Városi Diákolimpiai Döntő (2014) – U8 – IV. hely
    • Hajdu-Bihar Megyei Diákolimpiai Döntő (2015) – U8 – V. hely
    • II. Félegyházi László Tehetségkutató Ifjúsági Sakkverseny (2015) – U8 – I. hely
    • I. Keviép Kupa – U8 – I. hely
    • Géniusz Kupa Versenysorozat (2014/15) – U8 – I. hely (3 arany, 1 ezüst, 1 bronz)
    • Országos Korcsoportos Rapid Bajnokság (2015) – U8 – VIII. hely
    • Hajdú Kupa (2015) – U8 – III. hely

Párkányi Ábel

Párkányi Ábel az U8-as fiúk aranyérmese

  • Született: 2006
  • Edző(k): Farkas Ádám, Szabó Balázs
  • Klubcsapat: Bajnok Sakkiskola Sportegyesület
  • Eredmények:

Schwarczenberger Csongor

  • Született: 2005
  • Edző(k): Szabó Balázs
  • Klubcsapat: Bajnok Sakkiskola Sportegyesület
  • Eredmények:

Schwarczenberger Gábor

  • Született: 2004
  • Edző(k): Szabó Balázs
  • Klubcsapat: Bajnok Sakkiskola Sportegyesület
  • Eredmények:

Tóth Gergely

  • Született: 2007
  • Edző(k): Farkas Ádám, Szabó Balázs
  • Klubcsapat: Bajnok Sakkiskola Sportegyesület
  • Eredmények:

Tóth Tamás István

Tóth Tomi az U12-es fiúk ezüstérmese

  • Született: 2003
  • Edző(k): Farkas Ádám, Szabó Balázs
  • Klubcsapat: Bajnok Sakkiskola Sportegyesület
  • Eredmények: